Autor Wątek: Przywitanie i zaproszenie :)  (Przeczytany 398 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Divin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Przywitanie i zaproszenie :)
« dnia: Luty 06, 2016, 12:46:01 »
Witam Wszystkich serdecznie :)

Jestem administratorem innego forum o podobnej tematyce i wspólnie z drugim adminem, robimy kanał na YouTube odnośnie zaburzeń lękowych, ale przede wszystkim o "odburzaniu". Czyli terminie który wymyśliliśmy by określić fakt że zaburzenie to nie jest choroba, więc nie ma czego leczyć, można się tylko odburzyć. :D  Za zgodą tutejszego administarora, chiałbym Wszystkich serdecznie zaprosić do zapoznania się z treściami naszego kanału który wciąż rozbudowywujemy o nowe filmiki. Poniżej umieszczam odnośnik jak i krótki opis naszego kanału:

 Zapraszam Wszystkich którzy interesują się lub borykają z tematami: - DEREALIZACJA/DEPERSONALIZACJA -DEPRESJA -NERWICA TECHNIKI PSYCHOLOGICZNE oraz WSKAZÓWKI ZMIANY NASTAWIENIA (Afirmacje, zamiana wiuzalizacyjna,niereaktywność, dystans i wiele innych ) LĘK A STRACH (Różnice) ZABURZENIE A CHOROBA PSYCHICZNA (różnice ) oraz wiele innych tematów także o rozwoju osobistym wraz z rozwojem kanału.

https://www.youtube.com/channel/UCcpYOp--pcSg9E6nfeebGNA


Gdyby ktoś się zastanawiał skąd ten pomysł i wiedza na te tematy, to powodem tego jest w sumie fakt, że obaj byliśmy zaburzeni i borykaliśmy się właśnie z tymi kwestiami które są podane w opisie kanału. Jednak wyszliśmy z tego i chcemy się tą wiedzą dzielić teraz z innymi. Żadne magiczne sztuczki, żadne specyfiki, ani nic w tym stylu. Głównie to wszystko opiera się na zmianie podejścia i sposobu myślenia/postrzegania pewnych kwestii. Każdy z Was może z tego wyjść, tylko musi zaufać sobie, stać się swoim własnym "guru" :)  Czego Wam wszystkim serdecznie życzę.

Pozdrawiam.