Autor Wątek: OBRAZKI Polityczne memy gify...  (Przeczytany 16769 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Masahara

• Ciężkie jest życie Nienormalsa
  • Mister Całokształtu 2016
OBRAZKI Polityczne memy gify...
« dnia: Marzec 05, 2016, 00:31:18 »
Wrzucajcie tu jak w temacie może być żartem pół serio itd stworzyłem ten temat bo chciałem wam pokazać oblicze ludzi z KOD. Czyli ludzi PO i Nowoczesnej po tym całym incydencie z prezydentem jak strzeliła mu opona w aucie. Generalnie to mam to gdzieś nawet, że taka sytuacja miała miejsce. Lecz chciałem wam pokazać te oto komentarze ludzi którzy sądzę powinni iść za takie coś do więzienia.

Wrzucam jeszcze wpisy Lisa
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2016, 00:33:07 wysłana przez Masahara »
保留中の死

くちびる に どく を ぬて ぼく の へじゃ に きた でしおう
あなた の きす で もう からだ も のう も とけてしまい そう。

はきけ が する くらい あなた の こころ うつくしい の に。
なに ひとつ できない ぼく に どうして きすして くれる の?

Nakładasz na me usta truciznę, gdy tylko pojawiasz się u mnie.
Twój pocałunek sprawia, że me całe ciało topnieje.

Twoje serce jest o wiele piękniejsze w porównaniu do ran, które pokazujesz.
Dla czego całujesz mnie skoro w Twoich oczach nic nie znaczę?

Jolaos

• Gość
Odp: OBRAZKI Polityczne memy gify...
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2016, 10:13:16 »

ciekawe czy za to pójdę do wiezienia, hehe pokaż oblicze pisowców

Offline Masahara

« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2016, 10:49:26 »
Ja ci pokazuje obraz przestępców. Moim zdaniem niektórzy powinni pójść, grozi za to 3 lata więzienia
保留中の死

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: W pustce
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2016, 11:27:29 »
Jedni warci drugich.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Online JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2016, 11:34:39 »
W takim samochodzie nie powinno dojść do takiego problemu z oponą...to są opony ktore pozwalają jechać na flaku z dużą prędkością...myślę, że jedynym racjonalnym scenariuszem był jakiś ostry odłamek samolotu smoleńskiego na drodze...
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2016, 11:36:13 wysłana przez JOY OF SATAN »
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline el in chains

• 宇宙魔女
  • Ekspert
  • quoth the raven, nevermore
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 05, 2016, 11:44:09 »
myślę, że jedynym racjonalnym scenariuszem był jakiś ostry odłamek samolotu smoleńskiego na drodze...
<hahaha>
My veins are blue and connected and every single bone in my brain is electric

“ Niby wszystko miałem jak po maśle: dobrych rodziców, nie najgorsze rodzinne warunki materialne, nie byłem też chyba głupi, ale sam siebie cholernie nie lubiłem. Nieustannie wydawało mi się, że jestem gorszy od innych: słabszy, mniej przystojny, tchórzliwy, nieśmiały, bez muskułów, jednym słowem dupa. ”
-Beksiński

Offline Phantom

• Ekspert
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 05, 2016, 12:12:55 »
Nic nowego z tych gifów nie wynika...Plucie jadem jest "normą" w internecie, już nawet się nie wstydzą chować za nickami, a że Lisek to czerwony tez wszyscy wiedzą..wchodził w tyłek przez 8 lat rządowi teraz nie ma komu i płacze na KODach..
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2016, 12:17:16 wysłana przez Phantom »
"Dorosłe dzieci mają żal, że ktoś im tyle życia skradł"

Offline Supa

• Mister Całokształtu 2013
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 05, 2016, 13:40:49 »
Jakkolwiek teoria o zamachu jest komiczna i cyniczna i sam się z niej śmieję tak te komentarze są przekroczeniem granicy i negatywnie świadczą o ich autorach. Tomasz Lis jako osoba publiczna, jeden z czołowych dziennikarzy w Polsce z 25 letnim doświadczeniem w zawodzie powinien zachować trochę więcej umiaru i jednak dłużej zastanowić się przed dodaniem takich treści, zachowuje się trochę jak pospolity hater, no ale w sumie nie spodziewam się po nim niczego innego. Kulturę i jakieś pozory prezentuje w swoich programach za to na twiterze czy w ramach niektórych artykułów puszczają mu wszelkie hamulce i wykazuje się zbytnią "fantazją", delikatnie mówiąc.  Nic dziwnego że później ludzie go atakują i nie zostawiają suchej nitki aczkolwiek część komentarzy pod jego adresem mocno przypomina te KODowców odnośnie wypadku Dudy. 

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 05, 2016, 14:31:41 »
Przecież Lis to prawdziwy Polak, taki z krwi i kości, a więc dlaczego obieracie mu prawo do bycia Polakiem i wrysowania się swoja postawą w polskie piekiełko ? 

Offline Phantom

• Ekspert
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 05, 2016, 14:37:43 »
Już na szczęście nie za publiczne pieniądze, więc niech sobie kwiczy za korytem z resztą świnek z KODu, w sumie zabawnie to się ogląda.  <shy>

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 05, 2016, 14:59:24 »
niech sobie kwiczy za korytem z resztą świnek z KODu,
Opłacanych przez Niemców ?  <brakslow>

Offline Phantom

• Ekspert
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 05, 2016, 15:02:57 »
ależ skąd to oddolna inicjatywa :)) Politycy tam tylko przechodzą przypadkiem  <hahaha>

Ps. Owszem Axel Springer jest niemiecki  <ptak> i Lis dla nich pracuje.  <ptak> Za darmo nie robi  <ptak>
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2016, 15:19:59 wysłana przez Phantom »

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 05, 2016, 16:29:41 »
Zależy jak na to spojrzysz, ale jeżeli widzisz tylko pieniądze publiczne, polityków, Axel Springer, Lisa, to nie jesteś w stanie  zauwazyć autentycznego celu w jakim ludzie wychodzą na ulice i sam sobie zaciemniasz istotę sprawy. bo łykasz tanie propagandowe hasła.
 Lis ma prawo tam być i szczerze mam to gdzieś w jakim celu on protestuje. Jest Polakiem ? Ma prawo protestować. Jeżeli dla ciebie ok. 50 000 - 80 000 ludzi na ulicach to tylko lis i kilku polityków, to również masz problem .
  Masz prawo sie nie zgadzać z ideami ludzi idącymi pod hasłami KOD, ale nie masz prawa nazywać tych ludzi sprzedawczykami, a pośerednio to robisz
Co niby Ci Niemcy opłacają ?  4 stare głośniki i trzeszczący mikrofon ? Może opłacili tych wszystkich ludzi . . .?  No tak zapomniałem, że te Niemce nas przejmują  <brakslow>

Offline Masahara

« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 05, 2016, 16:48:50 »
nie zgodzę się, że było ich 50 do 80 tyś. Ratusz mówi o 80 tyś tylko w ratuszu robi Hanka Waltz Z PO. Policja podaje o 20 tysiącach. Zresztą w Święto niepodległości tym marszu było 70 tysięcy ludzi jak porównasz sobie zdjęcia to tych Kodów jest koło 3 razy mniej. Więc 50 do 80 tysięcy jest suma kłamliwą. Jak przyjrzysz się tam to masz obrazek takie a) ludzie  z PO b) rodziny ludzi z PO nawet dzieci tam występują, c) banda ludzi zmanipulowanych d ) fanatycy przeciwnicy rządu. To wszystko ten  cały Cyrk jest sponsorowany z Podatków, to nie jest zwykły ruch obywatelski tylko ludzi oderwanych od koryta. Ostatnio nawet była z tego afera bo jakiś koleś  z PO. który też uczy w szkolę Wyższej kazał iść na ten marsz studentom. Takich normalnych ludzi nie wiem czy tam z 5 tyś będzie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2016, 17:33:46 wysłana przez Masahara »
保留中の死

Offline Phantom

• Ekspert
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 05, 2016, 17:01:01 »
ale nie masz prawa nazywać tych ludzi sprzedawczykami, a pośerednio to robisz

Z powodu braku argumentu nadal stosujesz technikę przeinaczania i wkładania rozmówcy do ust słów których nie wypowiedział, obserwowałem to przy Twoich dyskusjach z Supa. Bez sensu taka rozmowa i szkoda na to czasu, więc już sie raczej nie będę w tym temacie wypowiadał.

W tym rzecz, że Ci ludzie nie wiedzą po co w tym uczestniczą...ulegli propagandzie że nie ma demokracji, a Kaczor wprowadzi za moment stan wojenny i łagry, kompletnie mają gdzieś gospodarkę. Dziennikarze podchodzą, pytają po co tu jesteście, a oni nie umieją konkretnie powiedzieć dlaczego. Widziałem taką sytuację już kilkanaście razy. Oni po prostu tego nie wiedzą lub wiedzą, ale nie chcą powiedzieć.

I owszem tam są wręcz tabuny polityków PO (również samorządowców) i Nowoczesnej, SLD. Regularnie i notorycznie. Nie jest to żadna oddolna manifestacja a odgórna.

Dobry przykład, jak przypadkiem puszczono na rozpoczęcie hymn państwowy zamiast Ody do radości:

No to co reprezentują Ci ludzie? To nawet tego nie ma jak nazwać.

Celem tego wszystkiego jest wywalczenie koryta z powrotem, a ludzie przyjdą poskaczą i tyle. Poza tym ja sie juz dystansuje od polskiej polityki, zwłaszcza kiedy widzę, jak nad Polską władze mają media i np. słupkami sondażowymi wmawiają narodowi rzeczywistość.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2016, 17:08:56 wysłana przez Phantom »