Autor Wątek: podróż z kotem?  (Przeczytany 430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czereśnia

• Nowy użytkownik
  • *
podróż z kotem?
« dnia: Marzec 17, 2016, 15:54:19 »
Moje pytanie dotyczy, skompletowania wyprawki dla kota. Jadę z nim w dość długą podróż autem. Nie wiem, jaki rodzaj transportera wybrać  Są z różnych materiałów. Co jeszcze warto wziąć?

Alien

• Gość
Odp: podróż z kotem?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2016, 18:20:26 »
,
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2017, 01:22:27 wysłana przez Alien »

Offline zimna

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2016, 20:47:21 »
Transporter dość duży, żeby kot miał wygodnie. U mnie jest z plastiku. Jeśli jedziemy W środku jest kocyk i taka mala poduszka, bo kot leży na niej w domu. Książeczkę, karmę i jakieś smakołyki, coś co lubi. w przypadku mojego kotka były to musy Prevital. No i oczywiście woda. może zabawka.

Offline a

• objet petit a
  • Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: (od)bytu do głębi
    • a
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2016, 01:44:04 »
zależy od kota. my podróżujemy z kotą w transporterze materiałowym z twardym dnem, bo w takim kota najlepiej się czuje i nie ucieka. wewnątrz są oczywiście poduszki albo koc, a pod nim jakaś folia (na tzw. wszelki wypadek). co do wody i jedzenia, to zależy, jak długa ma być podróż. u nas, jeżeli podróż trwa 4-5 godzin, to kota nie dostaje jedzenia, bo w sumie... sama nie chce jeść przed wyprawą. wodę warto mieć, ale u nas kota i tak pić nie chce - dopiero po powrocie.

a na miejscu? miska, jedzenie, woda, ulubione zabawki, kuweta (jeżeli kot ma problem z dostosowaniem się do nowego miejsca, warto do nowej kuwety wsypać trochę wcześniej używanego żwirku, by kot poznał po zapachu miejsce, w którym ma się wypróżniać).
znam takie miejsce, gdzie przychodzą umierać koty