Autor Wątek: Co wam daje pisanie na czacie fobii.  (Przeczytany 681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
Co wam daje pisanie na czacie fobii.
« dnia: Czerwiec 12, 2016, 21:49:33 »
Mi pisanie a czacie daje usunięcie tego co w sobie noszę emocje,lęk problemy z codziennością z jakimi się zmagam a wokół mnie co mnie otaczają nie zrozumieją co to znaczy życie zaburzeniami lęku.

Offline Enua

• Profesor
  • Miejsce pobytu: .
Odp: Co wam daje pisanie na czacie fobii.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2016, 22:37:43 »
mi czasem takie pisanie daje ulgę,poprawia samopoczucie

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 24, 2016, 20:46:42 »
Myślałem że ktoś znajdzie się ktoś taki sam z fobią społeczną

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 24, 2016, 20:51:36 »
Ale tu sporo ludzi z fobia... moze tylko nie zrozumieli o co Ci chodzilo, czy o forum fobicy.pl czy o shoutboxa na dole strony czy moze czata na ktory sobie wchodzi kilku uzytkownikow...
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2016, 14:05:52 »
To zależy jaką fobię się ma czy Fobia społeczna (zespół lęku społecznego), :)czy specyficzną (prostą)fobię społeczną.

at.home

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2016, 14:52:21 »
To zależy jaką fobię się ma czy Fobia społeczna (zespół lęku społecznego), :)czy specyficzną (prostą)fobię społeczną.
a jaka jest różnica pomiędzy tymi dwiema? Mógłbyś coś więcej o tym napisać, bo przyznam że pierwszy raz się spotykam z takim podziałem.

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 14, 2016, 21:19:51 »
Fobii społecznej (zespół lęku społecznego) narastający lęk przed oceną,krytyką,ośmieszeniem,poniżeniem w sytuacjach społecznych obawa kontroli nad sobą.Osoby te zwykle nie doświadczają lęku w anonimowym tłumie ludzi tylko w małej grupie osób z wyjątkiem rodziny.

Specyficzna (prosta) fobia społeczna ograniczają wyłącznie do nasilonej tremy i lęku przed publicznymi wystąpieniami (wygłaszanie wykładów,występy sceniczne,od powiadanie na lekcji.)

Zachowanie inne jest