Autor Wątek: Egzamin  (Przeczytany 349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

waldikiepski200

• Gość
Egzamin
« dnia: Sierpień 07, 2016, 12:54:53 »
Heja, mam problem , otoz w srode mam egzamin i od kilku dni to przezywam, ze co bedzie jak nie znam, ze inni beda sie smiac, wiem ze to glupie, ale takimi bzdurami sie przejmuje, no bo wkoncu zdaje egzamin dla siebie nie innych, jak nie wyjdzie zawsze mozna poprawiac?? wiem ze to glupie ale jestem znerwicowany z powodu glupiego egzaminu....................

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: Egzamin
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2016, 12:57:21 »
co to za egzamin?
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

waldikiepski200

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2016, 19:26:29 »
zdaje na wozki widlowe, teoria i praktyka, kazdy gada ze to blachostka ale nie kazdy ma takie slabe nerwy jak ja

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2016, 19:30:49 »
tez kiedys zdawalem i tez sie denerwowalem, ale mysle ze nikt nie bedzie sie śmial nawet jesli cos pojdzie nie tak... :)
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2016, 13:44:20 »
Bardzo dobry wybór.  Jeżeli miałbyś taką możliwość, to idź na kurs "spawacz aluminium". Mój szwagier  zrobił taki kurs, pracuje w Niemczech i obecnie zarabia ok. 12 000. Jak dobrze pamiętam w Polsce zarabiał ponad 3000
  Jeżeli na ten egzamin pójdziesz i dotrzesz, nie dostaniesz "zaćmienia mózgu"  to wszystko jest ok.  Wszyscy ludzie przed egzaminami "robią pod siebie".

sapphire_dream

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 08, 2016, 13:58:14 »
ja nie raz przez głupote oblałam egzamin, nie poszłam , albo poszłam i zapomniałam kompletnie wszystko  ;-D ;-D
a uczyłam się, wiedziałam

Sowa_

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2016, 14:31:04 »
Nic się nie przejmuj. Jak pójdzie coś nie tak zawsze można poprawić : )
Powodzenia w środę!

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 08, 2016, 15:11:51 »
Spawanie alu bardzo niezdrowe... a w ochraniaczach bardzo niewygodne :)

waldikiepski200

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2016, 16:21:34 »
Joy narazie robie wozki widlowe potem myslalem o innych kursach ale narazie ten jeden egzamin pochlania duzo nerwow wiec chyba bede potrzebowal relaksu, Sowa bardzo dziekuje oby bylo dobrze :)

Offline bobby

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Kraków
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 10, 2016, 11:54:54 »
Nie myśl o tym, co myślą inni. Tak naprawdę nie obchodzi ich Twój egzamin. Po prostu im to obojętne, bo każdy ma swoje sprawy. :) Robisz to dla siebie, więc skup się i postaraj, żeby wyszło dobrze, bo potem Ty będziesz czerpał z tego korzyści.

Powodzenia i daj znać, jak Ci poszło. :)
Kiedy miałem 20 lat, myślałem tyl­ko o kocha­niu. Później kochałem już tyl­ko myśleć.  - Albert Einstein

waldikiepski200

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 11, 2016, 18:38:01 »
Udalo sie zdalem  <shy> chociaz praktyczna jazda nie poszla mi najlepiej ale egzaminator byl fajny i mi zaliczyl, na 12 osob 4 nie zaliczyly, nie bylo tak prosto jak sie zdaje . <szok2>

sapphire_dream

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 11, 2016, 18:49:16 »
Udalo sie zdalem  <shy> chociaz praktyczna jazda nie poszla mi najlepiej ale egzaminator byl fajny i mi zaliczyl, na 12 osob 4 nie zaliczyly, nie bylo tak prosto jak sie zdaje . <szok2>

Gratulacje :)

Sowa_

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 11, 2016, 18:53:25 »
No widzisz, nie taki diabeł straszny... Gratulacje! : )

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 11, 2016, 19:03:39 »
Gratulacje :)