Autor Wątek: Szukam dziewczyny - południowa Polska  (Przeczytany 633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Luc84

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Zabrze
Szukam dziewczyny - południowa Polska
« dnia: Wrzesień 23, 2016, 21:02:07 »
Witam. Jestem Łukasz, mam 32 lata, mieszkam w Zabrzu na Górnym Śląsku i szukam partnerki na stałe. Mam 181cm wzrostu, nieco nadwagę.

Jestem spokojny, sympatyczny, staram się podchodzić w sposób poważny i zaangażowany do relacji. Lubię spacery, wycieczki, zwiedzanie, wspólne wyjścia do kina czy z okazji jakiegoś wydarzenia kulturalnego. Interesuję się komputerami, natomiast zawodowo obecnie zajmuje się naprawą biżuterii. W zasadzie jedynie jako pomocnik, no ale to całkiem sympatyczna praca.

Nie lubię tradycyjnych imprez oraz picia alkoholu w znacznych ilościach. Nie palę również papierosów i wolałbym jakby moja partnerka również ich nie paliła.

Mam orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu lekkim w związku z pewnymi deficytami umiejętności społecznych. Nie jestem więc jakoś bardzo towarzyski, nie przywiązuję zbytnio wagi do posiadania kontaktów koleżeńskich, natomiast bycie w związku jest dla mnie ważne.

Wspominam o tym żeby zaznaczyć że szukam partnerki która jest w stanie zaakceptować jakąś niewielką odmienność, bo i tak nie potrafiłbym udawać kogoś innego niż jestem. A szukam dziewczyny a nie samozwańczej terapeutki, która będzie starała się mnie zmienić..

W związku ważne jest dla mnie zaangażowanie, wzajemne zaufanie, wspólne spędzanie czasu i ogólnie jakieś choć trochę zbliżone oczekiwania życiowe. No i seks jest dla mnie również istotnym elementem związku po jakimś czasie od poznania się. Nie uznaję natomiast czekania z tym do ślubu, albo podejścia że to grzech lub jedynie przykry obowiązek.

Posiadanie dzieci nie jest dla mnie priorytetem. W zasadzie wolałbym ich nie mieć, ale w 100% nie wykluczam.

Nie mam prawa jazdy, nie wiem czy kiedyś będę mieć, jeśli szukasz szofera, to nie ten adres. Ale nie mam problemu z korzystaniem z komunikacji publicznej, a w zasadzie to nawet lubię takie podróże, jeśli nie ma tłoku. Dopuszczam możliwość związku na pewną odległość, ale w granicach rozsądku, czyli tak może do 150km w przybliżeniu. Obecnie nie mogę się natomiast przeprowadzić nigdzie dalej od Zabrza, bo nie chcę zmieniać aktualnej pracy.

Szukam znajomości dla których internet będzie tylko początkiem znajomości, a nie wirtualnych kontaktów.

Szukam dziewczyny w miarę spokojnej,  takiej z którą można porozmawiać na każdy temat. Nie mam sprecyzowanego typu urody, bo uważam że jest ich wiele i różny typ urody może mieć swój urok. Ważne jest też dla mnie żeby partnerka była osobą sympatyczną, ugodową, uczciwą, zaangażowaną i nie obrażającą się o różne drobiazgi.

Cenię sobie jak dziewczyna jest w miarę kontaktowa, można z nią popisać smsy pomiędzy spotkaniami, pogadać przez telefon. Natomiast nie lubię dziewczyn które są nieustannie zajęte i odzywają się raz na parę dni.

Offline Luc84

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Zabrze
Odp: Szukam dziewczyny - południowa Polska
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2016, 21:17:10 »
Odświeżam. Byłem od tego czasu na jakichś randkach, no ale bez efektów.

Offline TheCrow222

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2016, 13:01:46 »
daj sobie spokoj, fobik z fobiczka to zle polaczenie, mieszanka wybuchowa, mi sie zdaje ze jedno w zwiazku powinno nie miec fobii i jakos nas wspierac

Offline Marcin85K

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: okolice Łańcuta
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 11, 2016, 18:08:57 »
Z mojego doświadczenia z kobietami nie zgodzę sie z Tobą

Offline mycha85

• Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Myszowo
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 17, 2016, 11:09:16 »
Panowie , pozwólcie alby kolega sam zadecydował czy jego partnerka powinna być fobiczką czy też nie .
"Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru
Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu
Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką
Jak śmierć kamienna bryła
Jak wyrok naw prostokąt ...."