Autor Wątek: Największy żal mam do...  (Przeczytany 11087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mycha85

• Gość
Odp: Największy żal mam do...
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 02, 2018, 15:32:48 »
Siebie  <old>

Chyba nie powinieneś

Offline Wspaniały

• Filmowiec.
  • Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Nie za fajne miasto.
  • Marzyciel...
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 03, 2018, 12:17:21 »
U mnie jest żal, do bliskiej rodziny, do ojca i matki, a nawet, po części do dalszej rodziny, ze strony matki i muszę z tym żyć.
Ciężko się żyje z żalem na sercu, ale jest świadomość, że to nie ja wszystkiemu zawiniłem, tylko ktoś w rodzinie.

U mnie była taka sytuacja, że gdy ojciec i matka narobili problemów, zaniedbywali sobie pewne sprawy, ja cierpiałem, nie wiedziałem jak sobie sam poradzić, to rodzina ze strony matki, którzy kiedyś przyjeżdżali do naszego domu, jak byłem dzieckiem, przestali potem przyjeżdżać, zerwali kontakty i nie miałem u nich żadnego wsparcia, ani psychicznego, ani fizycznego.
Przestali się interesować i nie odzywają się do dnia dzisiejszego, ani się w ogóle nie kontaktują, jest to już ponad 20 lat.
Ja niestety, nie miałem absolutnie żadnego wsparcia w ojcu i matce i nie mam do tej pory, dlatego całkiem sam sobie z tym radzę, a żal do nich za to wszystko pozostał.
Byłem w stanie depresyjnym, byłem za bardzo nerwowy, miałem problemy psychologiczne, no a ojciec i matka nie tylko nie dawali mi w tym wsparcia, ale nie bardzo ich to interesowało.
Nigdy matka nie zaprowadziła mnie do jakiegoś psychologa, żeby mi pomóc i nigdy się tym nie potrafiła zająć.
O ojcu to ja już nie wspominam, bo nie ma po co.

Tak naprawdę, w rodzinie, zarówno ze strony matki, jak i ojca były osoby, które wiedziały, że w domu były takie problemy i sytuacje, ale nie interesowali się.
Może w rodzinie matki nie wiedzieli dokładnie, bo oni przestali się kontaktować i przyjeżdżać do naszego domu, ale mogli co jakiś czas przyjeżdżać, bo adres znali i wiedzieli, gdzie mieszkaliśmy.
To tylko pokazuje jeden z przykładów, że, jak w rodzinach dzieją się różne rzeczy, są problemy, nie dzieje się dobrze, to w niektórych sytuacjach, dalsza rodzina się przestaje interesować, bo ich to nie obchodzi.

Mógłbym o tym sporo opowiedzieć, ale to już na oddzielny temat.
W każdym razie, ja na odpowiedniego ojca i matkę nie trafiłem i nie wybierałem sobie ojca i matki.

Nigdy nie dostałem od ojca i matki żadnego prezentu urodzinowego i imieninowego, a zresztą oni już pewnie o tym nie pamiętają?
Ja nie pamiętam, żebym kiedykolwiek dostał od nich jakiś prezent na urodziny i imieniny.
Ale co jest jeszcze smutniejsze, to fakt, że ja już od kilkunastu lat nie jestem, przy jednym stole w Wigilię i święta Wielkanocne z ojcem i matką w domu.
Wszystkie te święta zawsze spędzałem u rodziny, ze strony ojca, gdyż od 16 lat mieszkam tu, gdzie mieszkam, a od ponad 10 lat mieszkam sam, czyli prawie na drugim końcu Polski od domu ojca i matki.
To, że w młodym wieku przyjechałem do rodziny, do tych okolic, mając jakieś 18 lat i będąc już pełnoletni, to tylko dlatego, że sam chciałem tu przyjechać, a nikt z rodziny nie był za bardzo chętny, żebym tutaj przyjechał i został.
Natomiast, od kilku już lat, święta spędzam samotnie, w domu, bo tak to się potoczyło.

Nie wygląda to wszystko wesoło, pewne problemy sprawiły, że jest tak jak jest i trzeba to akceptować.
Marzenia są piękne, nawet jeśli się nie spełniają.

Offline Człek

• O rety
  • Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Kosmos
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 03, 2018, 22:20:06 »
Największy żal mam do ludzi, którzy rządzili Polską. Tyczy się to nie tylko czasów współczesnych, ale i wcześniejszych. Rządzący patrzą tylko na swój teraźniejszy interes i nie myślą o przyszłych pokoleniach. Bardzo przykre.
Już się nie troskam o żaden z upadających dni, gdy wiem, że wszystkie upadną.

Offline Artyleria

• Kolorek Artyleria
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 06, 2018, 17:47:36 »
Do siebie, do losu, do niektorych ludzi.
Taki standard ;)

Offline Michal90

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 08, 2018, 18:35:36 »
Największy żal mam do dwóch nauczycielek ze szkoły podstawowej i gimnazjum, jedna jeszcze za czasów klas 1-3 dosyć mocno mnie i resztę klasy tępiła(raz nawet przez nią chyba to było w pierwszej klasie się posikałem bo mnie nie puściła do ubikacji), do tej drugiej mam żal bo jak byłem już w gimnazjum chyba w drugiej klasie zaczeła dyskusję na temat dlaczego ja się uczę źle a mój kuzyn uczył się bardzo dobrze miał praktycznie same piątki, dyskusję na ten temat zakończyła stwierdzeniem że to nie możliwe że jesteśmy rodziną i ja muszę być z próbówki  :/ oczywiście cała klasa parsknęła śmiechem a ja odrazu cały czerwony. Następnego dnia po nie przespaniu praktycznie całej nocy, tak mnie to dotknęło że nie mogłem zasnąć i obmyślałem jak mam się zemścić, powiedziałem jej to samo że to ona jest z próbówki, ja dostałem uwagę wtedy za takie odzywki do nauczycielki ale oczywiście ona nie poniosła zadnych konsekwencji.

Offline JOY OF SATAN

• SZATAN ROKU
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 08, 2018, 18:40:33 »
Takie same ścierwa miales za nauczycielki jak ja... niech zdychają dlugo i boleśnie...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2018, 20:12:58 wysłana przez JOY OF SATAN »
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Michal90

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 08, 2018, 18:59:02 »
Takie same ścierwa miales na nauczycielki jak ja... niech zdychają dlugo i boleśnie...

Wiesz co jest najgorsze ? ta nauczycielka dalej uczy ta która mi powiedziała że jestem z próbówki, uczy teraz moją 13-letnią kuzynkę i moja kuzynka wiele razy mi mówiła ze ona jest nienormalna, nie tak dawno się dowiedziałem że ta nauczycielka ma jakieś problemy psychiczne  :o i tacy ludzie uczą dzieci no chore to jest normalnie.

Offline Samantha

• Ekspert
  • Miejsce pobytu: Podlasie
  • Tradycjonalistka
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 20, 2018, 00:40:45 »
Największy żal mam do mojej mamy, a jednocześnie najbardziej ją kocham : (

Żal za to, że miała dla mnie zbyt miękkie serce i nie wystarczająco mnie motywowała, do normalnego życia : (
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2018, 00:43:05 wysłana przez Samantha »
Unikajcie Kościoła posoborowego, jak ognia piekielnego!