Autor Wątek: Ulubione kosmetyki  (Przeczytany 584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Monia0

• Ekspert
    • Mój blog
Ulubione kosmetyki
« dnia: Listopad 04, 2016, 16:14:35 »
Jakie są wasze ulubione kosmetyki? Pytanie głównie kierowane do kobiet.
Napiszę jak jest w moim przypadku. Kosmetyki są dla mnie bardzo ważne.
Do ciała mam krem Nivea soft i balsam Dove Pure and sensitive, antyperspirant Nivea stress protect.
KOSMETYKI DO WŁOSÓW:
Obecnie używam szamponu z odżywką  do włosów farbowanych Naturia (Joanna), odżywki do włosów Natura Silk (Marion), odżywki Nivea Color Care & Protect (do włosów farbowanych), Jedwab Silk (Joanna) odżywki w sprayu ułatwiającej rozczesywanie.
KOSMETYKI DO MAKIJAŻU:
Moje ulubione kosmetyki do makijażu to błyszczyki w różnych odcieniach różu, szminki, pomadki w odcieniach różu, czerwieni, fioletu, srebra (brokatowego), cienie do powiek (srebrny, niebieski, fioletowy), puder, podkład, tusz do rzęs podkręcający rzęsy, lakiery do paznokci, ulubione kolory (srebrny, niebieski, fioletowy, zielony), woda toaletowa, obecnie używam Adidas fun sensation for women, Kiss of Love, Pret a Porter; to są podstawowe kosmetyki jakie mam, nie kupuję np. palety 100 cieni do powiek, bo i takie oferty widziałam na allegro, kupuję tylko niezbędne rzeczy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2016, 00:31:17 wysłana przez Monia0 »

Offline fobka

• zołza
  • Moderator Globalny
Odp: Ulubione kosmetyki
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2016, 15:19:35 »

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2016, 17:24:31 »
Nivea dezodoranty antyperspiranty, kulka taka do czarnych ubrań oraz dezodoranty rozne wszsytkie są ok... do wlosow szampon przeciwlupierzowy Palmolive a prysznic biore w plynie do naczyń...
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline hypothermi

• Profesor
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2016, 23:00:32 »
Ja sobie upodobałem firmę Cień (dostępna w lidlu). Praktycznie wszystkie kosmetyki których używam są właśnie z tej firmy. Są tanie i dobre. :)

Offline Kropkaa

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 18, 2016, 23:20:04 »

Odżywki gliss kur spray używam odkąd się pojawiły, bez którejkolwiek z nich mogę zapomnieć o rozczesaniu włosów.

Ziaje do demakijażu oczów też używam odkąd pojawiła się na rynku, nie wyobrażam sobie, że mogłabym zamienić na coś innego.

Cieni do oczów inglot też nie zamieniłabym na żadne inne. Nie rozstaje się też z tonikiem do twarzy choć często go zmieniam.
Całą resztę czyli szampony, balsamy, płyny, pasty, pianki, antyperspiranty itp za każdym razem kupuję inne.

Offline ewwkka168

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 21, 2016, 21:53:18 »
Te odżywki z gliss kur rzeczywiście są super, dla moich długich włosów były po prostu zbawienne, teraz bez problemu je rozczesuje i wydają się być takie miękkie w dotyku :) Do tego czasami używam na mokre włosy takie odżywki zawierającej kreatynę, super sprawa włosy nie puszą się tak bardzo i nie trzeba praktycznie prostować włosów.

Offline Enua

• Profesor
  • Miejsce pobytu: .
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 29, 2017, 20:01:19 »
hmm dezydoranty garniera są fajne
a tak to nie mam ulubionych kosmetyków...

Offline SuperNick

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 29, 2017, 20:26:39 »
Ja sobie upodobałem firmę Cień (dostępna w lidlu). Praktycznie wszystkie kosmetyki których używam są właśnie z tej firmy. Są tanie i dobre. :)
Hehe, to ja analogicznie używam serii BeBeauty, to chyba taka stricte "Biedronkowa" marka (z Biedronki). Używam ich nawilżającego żelu micelarnego, to jedyny żel, który nie podrażnia mojej suchej cery. Bardzo sobie chwalę ten żel.

Potrzebuję też kremu nawilżającego ale nie zapychającego porów, nietłustego, tylko o lekkiej konsystencji... Zna ktoś jakiś godny polecenia? Bo próbowałam już różnych, tanich i drogich, żaden mnie nie satysfakcjonuje, nawet niby specjalistyczne kremy do skóry atopowej. Obecnie używam słój kremu za 5 zł BeBeauty do twarzy i ciała, jako jedyny mnie nie podrażnia, ale za to zapycha pory itd. (wiadomo, w tej cenie można liczyć tylko na tandetny skład więc mam nadzieję, że może polecicie coś lepszego jakościowo, co jednocześnie będzie dobre dla skóry wrażliwej).

Używam też na noc kremu Bambino ochronny z tlenkiem cynku - na noc, bo jest strasznie tłusty, ale po nim moja cera odczuwa wyraźną ulgę.
If we gonna kill each other, how we gonna live forever?
If we gonna live forever, how we gonna kill each other?

Offline Enua

• Profesor
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 29, 2017, 20:34:26 »
Hehe, to ja analogicznie używam serii BeBeauty, to chyba taka stricte "Biedronkowa" marka (z Biedronki). Używam ich nawilżającego żelu micelarnego, to jedyny żel, który nie podrażnia mojej suchej cery. Bardzo sobie chwalę ten żel.

Potrzebuję też kremu nawilżającego ale nie zapychającego porów, nietłustego, tylko o lekkiej konsystencji... Zna ktoś jakiś godny polecenia? Bo próbowałam już różnych, tanich i drogich, żaden mnie nie satysfakcjonuje, nawet niby specjalistyczne kremy do skóry atopowej. Obecnie używam słój kremu za 5 zł BeBeauty do twarzy i ciała, jako jedyny mnie nie podrażnia, ale za to zapycha pory itd. (wiadomo, w tej cenie można liczyć tylko na tandetny skład więc mam nadzieję, że może polecicie coś lepszego jakościowo, co jednocześnie będzie dobre dla skóry wrażliwej).

Używam też na noc kremu Bambino ochronny z tlenkiem cynku - na noc, bo jest strasznie tłusty, ale po nim moja cera odczuwa wyraźną ulgę.

Ja do skóry suchej i wrażliwej używam Krem intensywnie nawilżający SPF 20 Hydro Sensitia,tylko jest ciężko dostępny.Nie zapycha i jest lekki.

Offline SuperNick

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 29, 2017, 20:54:45 »
O, widzę, że to firma iwostin, będę musiała wypróbować :) A używałaś może z tej firmy purritin rehydrin?
If we gonna kill each other, how we gonna live forever?
If we gonna live forever, how we gonna kill each other?

Offline Enua

• Profesor
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 29, 2017, 20:57:13 »
O, widzę, że to firma iwostin, będę musiała wypróbować :) A używałaś może z tej firmy purritin rehydrin?

Nie,ale całą serie sensitia też polecam.

Offline Masahara

• Mister Całokształtu 2016
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 29, 2017, 21:17:43 »
mydło  :))
保留中の死

くちびる に どく を ぬて ぼく の へじゃ に きた でしおう
あなた の きす で もう からだ も のう も とけてしまい そう。

はきけ が する くらい あなた の こころ うつくしい の に。
なに ひとつ できない ぼく に どうして きすして くれる の?

Nakładasz na me usta truciznę, gdy tylko pojawiasz się u mnie.
Twój pocałunek sprawia, że me całe ciało topnieje.

Twoje serce jest o wiele piękniejsze w porównaniu do ran, które pokazujesz.
Dla czego całujesz mnie skoro w Twoich oczach nic nie znaczę?

Offline avoidant

• ...
  • Kolorek avoidant
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 29, 2017, 22:47:26 »
Pumeks i kaczka gumowa do kąpieli...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2017, 22:50:32 wysłana przez avoidant »
If you feel like shit, people you hate wins.

Offline Enua

• Profesor
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 31, 2017, 14:22:14 »
Mydła glicerynowe z mydlarni ,,u Franciszka"
Ogólnie wszystkie mydełka z tej frmy są fajne.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2017, 14:26:26 wysłana przez Enua »

Offline Phobos

• Ekspert
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 31, 2017, 15:59:04 »
Mexx Energizing Man
"Mathematics is the language of nature"