Autor Wątek: Świadomość.  (Przeczytany 568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline effie

• Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Sachsen Anhalt
Świadomość.
« dnia: Styczeń 18, 2017, 12:53:40 »
Cześć ludziska !

Interesuję się duchowością i religijnością ( nie ma to nic wspólnego z żadnym z wyznań) , poszukuje otwartych ludzi do wymiany energii i poglądów.

Pozdrawiam

Ewelina

gg nieaktywne.
"Chcesz być wolna? Bądź wolna. Chcesz tańczyć? Tańcz. Chcesz być mężatką? Bądź mężatką. To nie jest hańba. Ale wszystkiego naraz robić się nie da. Mieć wszystko, to jak nie mieć niczego".

Offline Artmedia9

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Podkarpacie
Odp: Świadomość.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2017, 20:17:38 »
Energii raczej nie powymieniam, ale poglądy z przyjemnością.

Offline Odrovons

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Gdańsk
    • Jak Karolina z kotem
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2017, 08:58:25 »
Czy wymienianie poglądów nadal aktualne? ;)
"Rozpoczęło się od przypadku, od pewnego zupełnie przypadkowego przypadku, który w najwyższym stopniu mógł być i mogło go nie być" - F. Dostojewski, Zbrodnia i kara

Offline effie

« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2017, 09:26:26 »
Jasne!  <nihil>
"Chcesz być wolna? Bądź wolna. Chcesz tańczyć? Tańcz. Chcesz być mężatką? Bądź mężatką. To nie jest hańba. Ale wszystkiego naraz robić się nie da. Mieć wszystko, to jak nie mieć niczego".

Offline Odrovons

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Gdańsk
    • Jak Karolina z kotem
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2017, 11:51:11 »
To jak wyglądają Twoje zainteresowania tematem? Co najbardziej Cię fascynuje? :)
"Rozpoczęło się od przypadku, od pewnego zupełnie przypadkowego przypadku, który w najwyższym stopniu mógł być i mogło go nie być" - F. Dostojewski, Zbrodnia i kara

Offline effie

« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2017, 13:20:30 »
Najbardziej fascynuje mnie medytacja- ćwiczenie uważności poprzez "świadome" wykonywanie większości codziennych czynności.
Obserwowanie własnych myśli i tego, jak bardzo wpływają na moje samopoczucie oraz weryfikowanie czy tak naprawdę jest, czy tylko mój umysł zajął się niepotrzebnie paplaniną. Odkąd zaczęłam medytować zauważyłam jak bardzo potrzebuje ciszy, od której przez te wszystkie lata uciekałam.

TroszQ się gubię nie zaprzeczam, ale staram się nie wierzyć w większość rzeczy, które sobie wmawiam.