Autor Wątek: Skad brać siły na zmiany w swoim życiu i jak je realizować?  (Przeczytany 1943 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SuperNick

• Zaawansowany użytkownik
Odp: Skad brać siły na zmiany w swoim życiu i jak je realizować?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 23, 2017, 19:00:11 »
@JOY OF SATAN  Ja też nie pamiętam czy pisałam,chyba nie :) głównie na ukulele, trochę na gitarze, ewentualnie odrobinę na keyboardzie.
If we gonna kill each other, how we gonna live forever?
If we gonna live forever, how we gonna kill each other?

Offline Phobos

• Profesor
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 27, 2017, 19:20:22 »
Nie wiem skąd brać siły jak dla mnie zbawieniem okazały się dobre leki i w sumie będę do końca życia za chemiczną drogą bo czasem jest droga bez światełka... <szok2>
"Mathematics is the language of nature"

Offline Ragnar

• Ekspert
  • Miejsce pobytu: Igołomia
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 11, 2018, 04:38:11 »
Zazwyczaj ludzie dają mi siłę  i nawet jak mam problemy z koncentracją czy innymi problemami myśle o osobach co myślą o mnie i tak dawniej też podchodziłem do tematu.Ogólnie jestem introwertykiem ale mam też cechy ekstrawertyka bo ludzie co są dla mnie ważni dają mi zazwyczaj siłe do walki ,jestem wtedy żywiołowy i nawet myślę czasami pozytywnie co jest wręcz nierealne, dla osoby co mnie lubią zawsze się staram bo nie chce ich stracić i rozczarować i wiem że tylko ciężką pracą mogę je uczymać a nie słowami i pierdzeniem w stołek.Zazwyczaj to jest różnie i tak się to kończy i potem brak motywacji olewka ze wszystkim.Jestem wrażliwy jak ekstrawertyk ale nie spełniam się zawodowo  prywatnie i jestem z tyłu a nie przywódcą czy tam wodzem a z introwertyka mam wyciszenie jak jestem sam i czasem to lubię ,kocham ciszę i dlatego kocham dzikość natury ale tu jest SPRZECZNOŚĆ!!!!!!!!!!!! niby mam siłę od ludzi i mogę funkcjonować ale tylko ci najbliżsi i lubię i kocham jak takie osoby mam ale tez kocham wolność, trochę samotności, kocham ciemność i lubie sam sobie coś działać ale dla najbliższych zrobię wszystko i nawet skocze w ogień a jeszcze jak toleruje to że lubię być jak ptak bez klatki na wolności to już wogóle bo nikt nie lubi być zamknięty i się dusić.Kocham gadać i kocham słuchać ale i z jednym i z drugim mam  to rzadko w realu bo mogę fadać co jedynie do ściany albo do siebie a słuchać to też nie bo nie mam takiej osoby co bym się tak z koncentrował w realu natomiast tu z wami jest taka osoba i uwielbiam ją słuchać i gadać :).Ogólnie siłe tez biore z natury poprzez biegi,rowery,siłownia,przyroda,lasy,góry tam gdzie jest cisza i można się relaksować.Ale najlepiej lubię mieszankę wybuchową między wami ludzmi a wolnością i pasją z taką mieszanką mogę żyć i skakać z radości i z szacunku dla tych osób co to akceptują i ich mocno wspierać ze swoimi pasjami. :)

Offline Artyleria

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 15, 2018, 18:33:26 »
Wlasnie nie mam sily na zmiany w swoim zyciu, brakuje mi juz motywacji, z kazdym dniem jest coraz slabiej. Meczy mnie to,ze wszystko ma swoje ograniczenie czasowe, ze wszystko jest tylko na chwile dluzsza/krotsza.
Muzyka...nie, spycha mnie tylko bardziej w marazm, jaka by nie byla. :(

Offline SuperNick

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 15, 2018, 18:51:44 »
@Artyleria leczysz się jakoś? Bierzesz leki? Uczęszczasz na terapię?  <przytul>
If we gonna kill each other, how we gonna live forever?
If we gonna live forever, how we gonna kill each other?