Autor Wątek: Szukam osoby/mentora do rozmowy  (Przeczytany 280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NissmoOne

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Wielka brytania
Szukam osoby/mentora do rozmowy
« dnia: Kwiecień 25, 2017, 16:42:24 »
Witam.
Odkad siegam pamiecia mam problemy z rozmawianiem, uczuciami, niesmialoscia i strasznym lekiem przed ludzm, spotkaniami z nimi rozmowa badz poprostu przejscie miedzy ludzmi gdzie trace oddech i moj3 mysli zaczynaja wariowa.
Od 4 lat jestem w uk poczatkowo z kuzynami pozniej juz na wlasna reke gdzie ciezki bylo p9znac ludiz zaprzyjaznic sie badz wyjsc z nimi gdzies od tego czasu zaczalem sie bardzien odcinac od ludzi do polski latam raz na pol roku i nie rozmawiam z rodzicami zbyt wiele nawet z bratem z ktroyn bylem zzyty teraz nie potrafie i nwm jak i oczym moge rozmawiac od znajomych ze szkoly juz dawno sie odcialalem i oni najwidoczniej o mnie tez zapomnieli, pracuje na kuchni co sprawia mi przyjemnosc zwlaszcza kiedy dostane pochwale bo dania staram sie slac najlepiej jak moge ale nadmiar godzin w pracy sprawia ze zyje praca nawet po za nia gdy mam wolne nwm co mam z soba zrobic nie specjalnie mam ochote tez wyjsc do znajomych i wydaje mi sie ze oni tez nie maja ochoty ze mna spedzac duzo czSu moje rozmowy nie sa luzne sa mocna okrojone  i zwiazane z moimi problemami praca itp. Nawet nie potrafie rozumiec sluchac bo odlatuje czesciowo swiadomoscia w swoje mysli.
Z wielka checia porozmawialbym z jakas osoba ktora zarazila by mnie jakims hobby czy dala kilka wskazowek jak sie ogarnac...
Człowiek Jest Jak Urządzenie Bez Gwarancji....
Im więcej Osób Się Nim Bawi, Tym Większa Szansa, Że Zostanie Trwale Uszkodzony...