Autor Wątek: uśmiech  (Przeczytany 8915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Joasia

• Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Elbląg
uśmiech
« dnia: Grudzień 22, 2010, 23:03:52 »
Czy jak się uśmiechacie w towarzystwie ludzi, to ten wasz uśmiech jest sztuczny...?

Offline plamka123

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: uśmiech
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2010, 13:07:21 »
Mam brzydki raczej sztuczny usmiech dlatego głosowałam na ta dziewczynke z mam talent heheh:P

Katiusza

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 24, 2010, 14:39:48 »
Ja tam charakteryzuję się tym że mam ciągle "poker face" więc w grupie nigdy się nie uśmiecham dlatego też nie mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie Różowa.

Offline Laleczka

• Ekspert
  • ZBUNTOWANY ANIOŁ
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 26, 2010, 15:36:55 »
mam śliczny uśmiech <nihil> <hahaha>
Z plastikowych rzęs płynie sztuczna łza, tak już czasem jest nawet gdy oczy są ze szkła...

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 26, 2010, 20:11:07 »
Zależy od towarzystwa ;D
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline wibek

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2011, 11:35:00 »
miałem taki okres, że nie potrafiłem się szczerze uśmiechnąć i za każdym razem mój uśmiech był sztuczny  :o

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2011, 20:06:46 »
Dlaczego sztuczny? ;>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline kasencja23

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 31, 2011, 22:21:22 »
no to jest dobry temat,tez przez dlugi czas mialam tak,ze zeby sie nei wyrozniac z tlumu to sie smialam razem z innymi, a teraz jak mnie cos nie smieszy to sie nie smieje,a jak ktos widzi ze sie nie smieje to nic nie mowi,albo ma mnie za dziwaka albo nie wiem, w kazdym bądź razie wiem ze jestem dziwakiem,to moje drugie imie i zaczynam byc tego coraz bardziej swiadoma;p

Offline chudy2001

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2011, 17:16:13 »
ja sie ciagle usmiecham, duzo czesciej niz wszyscy. sam nie wiem czemu, ale taki jestem.

Offline grisza

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 24, 2011, 23:54:34 »
Nie zastanawiałam się jaki mam uśmiech, ale chyba szczery... <shy>Nie przepadam jednak za osobami z "przyklejonym" uśmiechem.
Kierujmy sie jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii. Niech o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą. /Seneka/

Offline Naki

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 25, 2011, 15:56:45 »
Mój jest raczej sztuczny, nie uśmiecham się często szczególnie, że mam aparat  :(
''To nie świat nas ogranicza. To my stawiamy przed sobą mur nie do pokonania..."

Offline Zero

• Obserwator
  • Ekspert
  • Miejsce pobytu: Polska
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 26, 2011, 19:48:37 »
Nie lubię się uśmiechać, po prostu nie lubię swojego uśmiechu.
Czasami się zmuszam, nie znoszę tego.
Chociaż czasami - mimo iż to rzadkie - gdy czuję się swobodnie w jakimś towarzystwie, to uśmiecham się, i to jak najbardziej szczerze.
Zero: ex-fobik.

Offline Sowa

• zgubiona
  • Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Sląsk - trochę dolny, trochę górny
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 14, 2011, 18:25:39 »
staram się często uśmiechać. przede wszystkim dlatego żeby ludzie nie pytali co mi się stało widząc ponurą minę - taki mój wybieg. to się nzaywa dobra mina do złej gry :)
czy to że nie potrafię poprawnie pisać po polsku oznacza, że jestem gorszym człowiekiem?

zylwia

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 07, 2011, 22:06:18 »
u mnie jest tak że jestem absolutnie powarzna po prostu chodzące zombi
słyszałam już opinie że mam ładny uśmiech ale jakoś tak nie sądzę
mimo wszystko gdy ktoś powie coś śmiesznego nawet jeśli tylko on tak sądzi to wypada się uśmiechać i myśle że mam troszke talentu aktorskiego bo mój uśmiech sprawia wrażenie absolutnie szczerego

Offline pomaranczka

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 28, 2011, 21:12:32 »
W moim przypadkiem uśmiech w szkole zawsze jest fejkiem. Przy najbliższych znajomych na szczęście sytuacja się zmienia.. ale w sytuacjach stresowych staram się usmiechac, aby ukryć lęk, ale to nie pomaga.