Ankieta

Czy oglądasz seriale?

Tak, mam swój/oje ulubiony/e serial/e, które zawsze oglądam
Zdarza mi się obejrzeć jakieś odcinki seriali
Nie oglądam

Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 11152 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nika

• V.I.P
Seriale
« dnia: Styczeń 02, 2011, 20:11:00 »
Oglądacie seriale? Lubicie?
Jaki jest Wasz ulubiony serial?

Ja nie oglądam seriali bo nie mam na nie czasu. Jedynie orientuję się w Klanie bo akurat jak wracam z pracy to mama ogląda i tak jednym okiem zawsze spojrzę <glupek2>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline grotek

• Profesor
  • Geniusz na kacu :P
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2011, 23:35:55 »
Polskich nie lubię,a z zagranicznych to :
Dr House którego uwielbiam i oczywiście CSI,czasami jeszcze Gwiezdne Wrota.
"Nigdy nie dowiesz się jak silny jesteś dopóki bycie silnym nie będzie jedynym wyborem jaki ci pozostanie"
"Jesteśmy Fobicy. Jesteśmy Legionem. Nie przebaczamy. Nie zapominamy. Spodziewajcie się nas"

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2011, 10:32:59 »
Dr House, Jerycho, Lost choć ostatniej serii nie widziałem i jeszcze sporo innych seriali. A teraz raczej żadnego nie oglądam choć czasem coś mi sie zdarzy obejrzeć.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline Martin88

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2011, 22:33:34 »
6 stop pod ziemią teraz oglądam :)
a z wcześniejszych to uwielbiam i mam "True blood" i "QaF"
obejrzałem kilkanascie odcików "dr House" ale nie mialem dalszych odcinków wiec niestety od sezonu nr 3 stoje w miejscu :P
a tak to chyba nic wiecej :)

Offline Aldo

• Ekspert
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2011, 22:32:07 »
Ja swoją przygodę z serialami, które oglądam od "deski do deski" zacząłem od Prison Break, był to pierwszy serial, który wciągnął mnie na dobre, a tak przedstawia się cała moja wędrówka przez świat seriali:

Prison Break - 4 sezony (zakończony) Świetne dwa pierwsze sezony, dobry trzeci i słabiutki czwarty.  9/10

Heroes - 2 sezony (przerwałem oglądać) Po dwóch sezonach stał się strasznie zagmatwany i trochę nudnawy, zarzuciłem go. Aczkolwiek, może jeszcze kiedyś do niego wrócę. Daję wysoką ocenę, bo dwa pierwsze sezony naprawdę przypadły mi do gustu. 8/10

Lost - 6 sezonów (zakończony)
Całkiem niezły serial, przez wszystkie serie trzymał poziom tylko zakończenie wypadło trochę blado, które przez wielu było nawet nazywane profanacją całego cyklu. 8/10

Dexter - 5 sezonów (trwa nadal) Do tej pory wciąż mój ulubiony serial, główny bohater, humor, akcja, postacie drugoplanowe istny majstersztyk. No może trochę słabo wypadł ostatni sezon ale liczę że następny będzie lepszy :P 10/10

Dr. House - 6,5 sezonu (trwa nadal)  Nie jestem wielkim fanek jak niektórzy, uważam, że wiele odcinków jest przeciętnych wręcz słabych, ale zawsze w każdym sezonie są odcinki, które oglądam po kilka razy, tak mi się podobają. :P 8,5/10

Pacyfik - 1 sezon (zakończony)  Drugowojenny film opowiadający o konflikcie USA z Japończykami na wyspach Pacyfiku. Pomimo, że kino wojenne jest jedną z moich ulubionych kategorii filmowych, ten serial nie przypadł mi szczególnie do gustu. 7/10

Kompania Braci - 1 sezon (zakończony)  Po obejrzeniu Pacyfiku postanowiłem obejrzeć Kompanię Braci, która z kolei skupia się działaniach wojennych wojsk USA w Europie. Tutaj już było dużo lepiej niż w przypadku Pacyfiku, na pierwszy plan szczególnie wybija się realizm starć z nazistami. Bałem się trochę, że będzie raził podobnie jak Szeregowiec Ryan propagandą, ale tutaj nie zaznamy nic z tych rzeczy, wszystko wygląda wiarygodnie i jest to według mnie najlepiej przedstawiony konflikt zbrojny w historii kina. 10/10

Californication - 3 sezony (trwa nadal)  Jedyny serial komediowy w moim zestawieniu, ciekawe dialogi, dużo przekleństw, cycków :P, Jeśli ktoś nie strawi pierwszego odcinka to nie ma czego tutaj szukać. 9/10

Cold Case - 7 sezonów (zakończony) Każdy odcinek opowiada o jednej sprawie kryminalnej sprzed lat, którą na nową rozwiązuje, grupa detektywów. Bywa momentami monotonny, ale ogólnie jest ok, jeśli ktoś jest fanem seriali kryminalnych. 7/10

Walking Dead - 1 sezon (trwa nadal)  serial porusza się w popularnym uniwersów żywych trupów. Do tej pory wyemitowano tylko 1 sezon, który miał zaledwie 6 odcinków. Polecam wszystkim fanom tej tematyki aczkolwiek nie należy się spodziewać jakichś większych fajerwerków. 7/10

Breaking Bad - 3 sezony (trwa nadal)  Serial opowiada o nauczycielu chemii, który dowiadując się o tym, że ma raka płuc postanawia zarobić w szybkim czasie duże pieniądze, które mógłby zostawić swojej rodzinie w przypadku jego śmierci. Bardzo ciekawa serialowa propozycja, ciekawie zarysowani bohaterowie, trochę akcji, trochę humoru, ale przede wszystkim ciekawe przedstawienie tego co dzieje się w głowie człowieka, który staje na skraju swojej śmierci. 9,5/10

True Blood - 3 sezony (trwa nadal)   Długo nie mogłem się zabrać za ten serial, skutecznie mnie zniechęciło jedno filmidło, po którym powiedziałem wszelkiej maści wampirom stop. Na szczęście moje obawy co do True Blood nie były słuszne, a nawet zostałem mocno zdziwiony tym, że można nakręcić dobry film, którego jakby nie patrząc jest olaboga wątek romansowy wampira ze śmiertelniczką. A do tego akcja rozgrywa się w małym miasteczku, które ma swój specyficzny klimat i wydarzenia na ogół dotyczą konkretnych osób, są zarysowane na małą skale i nie przypisuje im się niepotrzebnego patetyzmu. 9/10

I to chyba na razie na tyle, chociaż chętnie wziąłbym się za coś nowego, bo obecnie leci tylko czwarty sezon Californication, a 25-minutowy odcinek raz w tygodniu to dla mnie trochę za mało, także widząc mniej więcej mój gust serialowy możecie mi coś polecić. :P
Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.

Offline lisaI

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Wrocław
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 26, 2011, 16:08:06 »
Skins, Jak poznałem waszą matkę, Plotkara, Dr House i mnóstwo innych:)

Offline Jeanne211

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: okolice radomska
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 27, 2011, 18:13:51 »
Ogladam tylko True Blood i Kości  <shy>
http://yuri.pl/

I'm in the dark
I'm alone around you
I've never been here before
Nobody here to get me through
Oh, I'm in the dark

dzama

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 06, 2011, 22:13:25 »
Glee,Hotel Babylon,Pretty Little Liars ,Castle,90210 ,Internat ,Teoria wielkiego podrywu ,Plotkara,Na wspolnej,M jak milosc,Klan,Zabójcze umysły,Pamiętniki wampirów. <shy>

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 06, 2011, 22:46:18 »
Kiedyś "Ostry dyżur" namiętnie oglądałam <glupek2>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 06, 2011, 22:53:18 »
A ja po tym serialu zapragnęłam medycyne studiować <shy> <glupek2> <hahaha>

Offline Leśka

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 07, 2011, 11:17:15 »
"Czas honoru"  <lovely> <lovely> <lovely> <lovely> jedyny normalny polski serial  <glupek2>
czasem oglądam "Chirurgów" <splash>

Offline sted

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 14, 2011, 16:59:00 »
Prison Break, zaczęłam go oglądać rok temu podczas wakacji, oczywiście z nudy :) Strasznie się wciągnęłam, w kilka dni obejrzałam całe cztery serie oraz pełnometrażowy film, co jakiś czas jak mi się nudzi wracam do niego. Ocena: 9/10, jak już ktoś tutaj zauważył-czwarta seria była najsłabsza.

Offline Keisu

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
  • Za drutem kolczastym
    • Opowiadania:P
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 17, 2011, 20:47:01 »
True Blood i jeszcze raz True Blood :D.Oczywiście oglądam online bo nie mam HBO  <shy>.
Tak poza tym , to zagorzale kiedyś prostowałam sobie zwoje w mózgu oglądając M jak Miłość i Na wspólnej  :P.Ale przestałam...
Oglądam sporadycznie Dr.House ,przerobiłam też pierwszy sezon Heroes'ów.

Offline Artur321

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 18, 2011, 21:59:55 »
Ostatnio prawie wogle nie ogladam tv ale lubie dr hausa, a kiedyś świat
wg. Bandich.

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 20, 2011, 22:12:33 »
Ostatnio uwielbiam oglądać serial dokumentalny "Kobieta na krańcu świata". To znaczy najpierw przeczytałam książkę a serialu nie widziałam w tv bo jakoś za Wojciechowską nie przepadałam :P ale po przeczytaniu książki wszystko się zmieniło i teraz se na onecie odcinki oglądam <ptak>
Polecam Wam odcinek o Kenii i o słonikach malutkich <lovely>