Autor Wątek: Lęk w szkole  (Przeczytany 224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sanman17

• Nowy użytkownik
  • *
Lęk w szkole
« dnia: Wrzesień 09, 2017, 11:19:54 »
Witam wszystkich, piszę tutaj poniewaz życie w szkole jest juz dla mnie wyczerpujace. Chodzę do 3 liceum za rok idę na studia i chcę jakoś ograniczyć tą fobię. A teraz przedsawię swoj problem, otóż w domu jestem normalny to znaczy normalnie wygladam, usmiecham sie itd. natomiast kiedy idę do szkoly moja twarz zmienia sie w ponurą, mowią mi ze wygladam jak przestraszony, dodatkowo do nigo sie nie odzywam praktycznie, chyba ze np. masz długopis czy prace domowe, jak tam u cb, na lekcji się nie zgłaszam i nie lubie być pytany bo mówię cicho i zawsze muszę powtarzać a to skupia uwagę klasy i wszesniej na taki stan rzeczy czerwienilem sie i pocilem traz te objawy ustapily, ale dalej mowie cicho, jak siedze czy ide tez widac po ruchach ze jestem jakis inny. Postanowiłem to zmienić, najpierw staram sie mowic głośniej ale to piekielnie trudne zadanie tak samo jak zmienic wyraz twarzy zeby nie był ponury, i jeszcze jedno dlaczego nie wiem o czym zagadać do innych osob  tak jakby mi usta ktos zakleił, jak myślicie czy uda mi sie te problemy rozwiazc przez rok i w czym tkwi problem z tymi objawami ?

Sowa_

• Gość
Odp: Lęk w szkole
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2017, 05:40:18 »
...
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2017, 23:58:54 wysłana przez Sowa_ »