Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 2581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline edit

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
Witam wszystkich
« dnia: Styczeń 15, 2011, 16:03:35 »
Jestem tu nowa...Liczę na pomoc i wasze wsparcie...
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 13:20:00 wysłana przez edit »

Offline Obcy

  • Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • *****
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
  • Wiadomości: 4829
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2011, 16:13:19 »
Witaj na forum :)
Jaki lek Ci potrzebny to zdecyduje psychiatra. Nie zawsze przy antydepresantach leci się z wagi czasem się tyje to zależy od leku . Jedni reagują tak inni inaczej. Ale powinno coś tam się znaleźć na Twoje problemy tak więc bez obaw :)
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline Lon

  • V.I.P
  • *****
  • Wiadomości: 4452
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2011, 16:19:49 »
Cześć ;)

Najczęściej po antydepresantach się tyje, czasem waga się nie zmienia, a czasem zmniejsza.

Offline Samek

  • V.I.P
  • *****
  • Wiadomości: 974
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2011, 17:39:25 »
Witaj Edit
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline edit

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2011, 18:03:47 »
przede wszystkim dzieki za zainteresowanie i szybka reakcję;-)....
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 13:20:28 wysłana przez edit »

Offline Lon

  • V.I.P
  • *****
  • Wiadomości: 4452
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 15, 2011, 18:10:22 »
Ja bym wybrał Elicee(escitalopram), to najnowszy i silny SSRI, a wenlafaksyna jest przereklamowana moim zdaniem(choć niektórzy sobie cenią).

Offline Nenaja

  • świnia
  • Różowa
  • *****
  • Wiadomości: 1532
  • Płeć: Kobieta
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 15, 2011, 18:22:10 »
Witaj Edit :)

Offline edit

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 15, 2011, 18:49:12 »
 <lovely>
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 13:20:58 wysłana przez edit »

Offline Jacksons

  • Legendarny użytkownik
  • *******
  • Wiadomości: 2575
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 15, 2011, 19:33:02 »
d
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2015, 01:18:32 wysłana przez Jacksons »

Offline nika

  • V.I.P
  • *****
  • Wiadomości: 5031
  • Płeć: Kobieta
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 15, 2011, 19:33:46 »
Witaj serdecznie  <nihil>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Lon

  • V.I.P
  • *****
  • Wiadomości: 4452
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 15, 2011, 19:57:53 »
A jaką dawkę masz zapisaną? 10mg, 20mg? Ogólnie zawsze lepiej zacząć od jak najmniejszej dawki i powoli zwiększać.

Aha, escitalopram ponoć powoduje największe spadki libido z SSRI, ale to dobry lek ;)

Offline Jacksons

  • Legendarny użytkownik
  • *******
  • Wiadomości: 2575
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 15, 2011, 20:02:45 »
cd
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2015, 01:18:24 wysłana przez Jacksons »

Offline Lon

  • V.I.P
  • *****
  • Wiadomości: 4452
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 15, 2011, 20:04:59 »
No ale z drugiej strony jak jest się za szybkim, to te zaburzenia są całkiem pożyteczne ;) ;D

Offline edit

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 17, 2011, 16:46:32 »
...czy pomoze na te wszystkie moje lęki i natręctwa?..oj oby...
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 13:28:16 wysłana przez edit »

Offline Lon

  • V.I.P
  • *****
  • Wiadomości: 4452
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 17, 2011, 16:57:05 »
Nom, dobrze zrobiłaś zaczynając od połówki. Na razie bym unikał zwiększania do 10mg, lepiej poczekać aż objawy niepożądane trochę miną.

Cytuj
czy pomoze na te wszystkie moje lęki i natręctwa?..oj oby...

Są duże szanse, że tak ;)