Autor Wątek: Przekazanie forum w dobre ręce .  (Przeczytany 2010 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: W pustce
Przekazanie forum w dobre ręce .
« dnia: Styczeń 07, 2018, 14:18:12 »
Prowadzę już tyle lat forum. I naprawdę jestem zmęczony. Nie chcę również by forum zniknęło.(Chyba że była by tak wola ogółu) Bo mam nadzieję komuś pomogło i pomoże jeszcze. Było wiele dobrych chwil i chyba te bardziej bym chciał zapamiętać niż te gorsze. Z myślą tą biłem się od jakiegoś czasu by przekazać komuś forum z nowymi siłami. Dlatego dobrze by było by ktoś kto się zna trochę na tym to przejął.
Myślę że szczegóły są do dogadania. Chciałbym tu zostać jako zwykły user bo zżyłem się z Wami. Jednak naprawdę nie chce decydować już jako admin itp.
Nie chciałbym też żeby dyskusja tu toczyła się czemu rezygnuję itp tylko raczej co dalej ?
Jeśli uważacie ze jest ktoś kto powinien je prowadzić i przejąć dajcie tu znać albo na priv ? Myślę ze na początku bym pomógł.

"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline toola

• Best typer
Odp: Przekazanie forum w dobre ręce .
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2018, 14:40:31 »
Przecież nikt nie weźmie  <ptak> Tylko Ty i Fobka macie tyle cierpliwości  <ptak> Jestem pełna podziwu dla Was ze jeszcze nie krzyczycie i nie przeklinacie  <ptak> Chociaż przed kompem to kto wie co tam mówicie  ^_^

Online JOY OF SATAN

• SZATAN ROKU
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2018, 14:44:01 »
To przez te kłótnie? Sorry Obcy...  <chlip> <chlip> <chlip>
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: W pustce
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2018, 14:47:19 »
Joy nie przesadzaj.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline toola

• Best typer
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2018, 14:55:16 »
Może gdybyście wzięli kogoś do pomocy w pilnowaniu forum to byłoby Tobie i Fobce lżej?

Offline Buka

• Best Typer
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 07, 2018, 14:55:44 »
Fobka -  idealny kandydat na przejęcie sterów, ale piszę to tylko w dobrej wierze, wiadomo , ma swoje sprawy i może nie czuć się na siłach ale każdy w ciemno napisze, TYLKO FOBKA.

a myśle że Obcy, powinnieneś zostać jako admin, tylko zrobić sobie może odpoczynek dłuższy ? odpocząć od problemów forum i podreperować zdrowie w tym czasie.

a na serwer, zrzutka.  (ale fakt, wiem z prywatnej  konwersacji ze o hajsik nie chodzi...)

a fobce, dwóch moderatorów do pomocy?

szczerze, widzi mi się kulka/szyszka/grotek (męska siłą musi być)

tak, oddajmy władze kobietom  <nihil>

przemyślcie to, w szczególności - osoby - które przytoczyłem. :)

Posty połączone.
ale zapomniałbym...

Supa - również idealnie pasowałby na moderatora. :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2018, 11:39:00 wysłana przez fobka »

Offline toola

• Best typer
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 07, 2018, 15:01:51 »
Ja się nie zgadzam na żadne zmienianie właściciela. Obcy jest właścicielem i tyle.

Offline fobka

• Zasłużona dla forum
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 07, 2018, 15:04:00 »
Bukuś, ja niedługo nie będę miała czasu na forum i też zostanę jako user, żeby wejść od czasu do czasu.

Offline toola

• Best typer
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 07, 2018, 15:25:11 »
Supa, Hypo, Joy na dodatkowe mody

Online JOY OF SATAN

• SZATAN ROKU
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 07, 2018, 15:28:21 »
Ja raz ze nie mam czasu, a dwa ze nie nadaje sie...
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Supa

• Mister Całokształtu 2013
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 07, 2018, 15:45:47 »
Nie tak dawno napisałem że oceniam pracę Obcego jako admina jak i moderatorów bardzo wysoko :) Wolał bym żeby Obcy został administratorem jednak jeśli czuje się zmęczony, chciałby odpocząć, wykorzystać czas na coś innego, być tutaj może zwykłym użytkownikiem to też to rozumiem i nie mogę nic na Obcym wymuszać. Dostrzegam że zajęcie admina jak i moderatora potrafi być stresujące i można mieć serdecznie dość. Można to porównać do zajmowania się polityką, rzadko kiedy jest tak żeby wszyscy byli zadowoleni, wszyscy dobrze oceniali, zawsze jest dużo problemów, nieprzyjemności, zawsze trafi się ktoś niezadowolony, z poczuciem krzywdy, niesprawiedliwości, kto będzie uważam że ma absolutną rację a taki polityk/admin/moderator jest stronniczy albo się uwziął etc. Albo że to jest menda i to w dodatku totalitarna albo komunistyczna ;) Jedni będą mówić że zareagował za delikatnie, inni że za radykalnie a trzeci że w sam raz.
Dzięki Buka że wysunąłeś moją kandydaturę, jednak ja się na moderatora na pewno nie nadaje. Popełniam różne błędy, czasami jestem niespecjalnie skoncentrowany, nie raz za bardzo podatny na wpływy a karanie czy przywoływanie do porządku osób które się od dawna zna, które się lubi jeszcze jak się ma tendencje do empatii, poczucia winy, wyrzutów sumienia, boi się popsuć relacje, zasiać ferment to nie jest dobry pomysł. Obawiam się pomylić, coś błędnie ocenić i komuś zaszkodzić. Wbrew pozorom funkcja admina/moderatora nawet na małym forum gdzie niewiele się dzieje jest zadaniem odpowiedzialnym, trudnym, ja się nie dziwię że Obcy jest zmęczony :) Powiedział bym że bycie adminem/moderatorem na forum dla ludzi z zaburzenia psychicznymi, bardziej wrażliwymi, emocjonalnymi, różnie reagującymi, czasami nieadekwatnie do sytuacji to jest odpowiedzialność podwójna.  Coś tak czuję że po pewnym czasie byłbym chodzącym kłębkiem nerwów :D
PS. Nie chce stawiać w niezręcznej sytuacji ale może ABC w roli moderatora? Tyle że nie wiem czy będziesz miał czas, ostatnio jest chyba bardziej zajęty :) No ale to niech ABC mówi sam za siebie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2018, 15:57:13 wysłana przez Supa »

Offline Potfur

• Moderator Globalny
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 07, 2018, 18:32:03 »
Dzięki Buka za polecenie, ale ja się za bardzo nie nadaje na moda : )

Offline Mycha

• Kolorek mycha
  • Miejsce pobytu: Myszowo
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 07, 2018, 18:50:16 »
@Potfur nadajesz ale koniec końców decyzja należy do.ciebie i Obcego jak nie patrzeć
"Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru
Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu
Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką
Jak śmierć kamienna bryła
Jak wyrok naw prostokąt ...."

samotniczek

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 07, 2018, 22:31:22 »
...
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2018, 16:26:39 wysłana przez samotniczek »

Offline Szop