Autor Wątek: Silne uczucie samotności, Narastająca depresja.  (Przeczytany 194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Crunchy Coated Peanuts

• Nowy użytkownik
  • *
Silne uczucie samotności, Narastająca depresja.
« dnia: Styczeń 08, 2018, 08:53:45 »
Witam
Od 3 tygodni czuję się samotnie odkąd biorę antydepresant (pierwszy raz) Citopram 10mg, a dokładnie od tygodnia i to uczucie wciąż narasta,
w sumie to jestem sam za granica kraju z dala od rodziny, miałem paru znajomych, może i nawet przyjaciół poznanych w pracy ale jak jest dobrze to musi się popsuć i wszyscy odeszli gdzieś indziej.
Kontakt z nimi jakby się urwał nie pisze nie dzwonie, nie spotykam się z nimi, a jak napiszę to odpisują widzę z niechęcią tak jakby na ODP...DOL <jabol2> .
Zupełnie nie wiem jak dalej żyć, mam za dużo myśli w pracy już czuję takie ogłupienie, spowolnienie to przez ten LEK tak mi się wydaje, i w kontaktach, w rozmowie też czuje się naprawdę nie obecny, jakby w pół wyłączony (nwm czy powinienem odstawić ten lek, czy ciągnąć dalej by zaczął działać, o ile zacznie?).
Moja depresja polega na tym, że nie mogę wstać z łóżka, nie mam wcale motywacji, mój umysł jest odłączony od ciała, które wydaje się być zmęczone.
Odczucie bezsensowności, strasznie dużo myśli samobójczych, za tydzień 25lat kończę i już mimo, że nie skończyłem 25 już widzę za za chwile mam 26.
Nawet ich nie będę celebrował pewnie tylko mama napisze i tyle bo kto inny jeszcze, mam litra soplicy  <jabol2> wiec jakoś zatopię smutek i to obleje.
Próbowałem przedwczoraj pisać z ludźmi na jakichś anonimowych czatach, myślałem że jakoś może nawiąże kontakt chwilowy z kimś, hah niestety jedynych ludzi którzy spędzali czas na czacie byli zboczeńcami masturbującymi się  <szok2> <rozga>.

Nie wiem co robię, co mam zrobić i jak  <chlip>.
Totalna nostalgia, masa dziwnych myśli, które niszczą mnie i zamykają z powrotem.
Jak sobie mam pomóc ?? Odstawić ten lek ?? zobaczyć jak będzie?? czy on może mi nasilać to uczucie??
Znajomy z pracy ciągle mi mówi idź na bar siądź, posiedź ( on tak robi), kup coś do picia i siedź, zobaczysz, że ktoś podejdzie i zacznie z tobą rozmawiać, nie próbowałem i się boję, nie mam o czym rozmawiać, nie wiem jak, jestem Głupcem  <old> .

Nawet ten post jakoś napisałem tak bez myślnie, otoczony, atakowany myślami, które mnie blokują, zabijają, otępiają  <ptak>.

Trzeba Poczekać na taką chwilę, kiedy nie będzie się myślało o niczym, a ciało samo poprowadzi nas w otchłań śmierci.

Offline ania88

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Silne uczucie samotności, Narastająca depresja.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2018, 20:17:20 »
moze powinienes porozmawiac z lekarzem, byc moze lek ktory bierzesz nie jest dla Ciebie. ja przerobilam juz mnostwo psychotropow i po wiekszosci czulam sie fatalnie, wiec uwierz mi nie jest latwo trafic z lekiem. polaczenie z alkoholem, szczegolnie na poczatku leczenia nie jest najlepszym pomyslem  <rozga> co do samotnosci to moze powinienes sprobowac nawiazac kontakt ze znajomymi ktorych masz w pl? moze to dodalo by Ci to otuchy.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2018, 20:28:27 »
Peanut a byles u lekarza ktory Ci to przepisal? Ni powinno to tak dlugo trwac... powinienes sie juz lepiej czuc prawdopodobnie zły lek dla Ciebie... idź jak najszybciej i powiedz jak sie czujesz niech Ci dadza cos innego...sam nie odstawiaj tylko posluchaj lekarza bo trzeba dawke powoli zmniejszać...
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2018, 23:05:56 »
Ale co masz na myśli, Powinienem lepiej się czuć ??
Czuje się dziwnie na pewno mam straszne uczucie samotności ( no bo jestem sam więc jak inaczej czuć ), uczucie bezsensowności widzę na szaro wiem, że będzie beznadziejnie i nie uda mi się coś, duży pesymizm, naprawdę czuję się nie obecny, jakby roślina jak ktoś mówi do mnie to jestem na wpół martwy nie wiem czasem co do mnie mówią, a z obcymi to już całkiem unikam jakby wzroku bo czuje, że mój wzrok jest jakby mglisty, tępy czuję się trochę jakbym zjarał się zielskiem i był po prostu wyłączony, zamulony, nie chcę mi się nic zupełnie budzę się o 5:30 codziennie i pospane chcę na siłownie pojechać bo wiem, że już nie pośpię albo poczytać książkę to przez kolejne 4h zanim wstanę ( a jak wstane to na ostatni dzwonek, że tylko umyć się i nie zjem śniadania, prawie nie jadam :( jakiś jeden większy posiłek w południe albo wieczorem) leże przez ok 4h i ledwo przekręcam się na bok i tyle umysł, a ciało nie działają razem dużo myślę co chcę zrobić albo co mam, co powinienem ale nie mogę zastartować.
Nawet nie chcę mi się już rozmawiać z ludźmi, chcę tylko spać albo leżeć i nic nie robić nie istnieć, nie wiem jak to dłużej potrwa ale na dzień dzisiejszy mam doła i nie wiem co będzie z moim życiem dalej mam znaleźć nową pracę ale czuje, że jej nie podołam ciężko będzie mi znaleźć mieszkanie i pójść do nowej roboty i zacząć od nowa nie czuje się na siłach by cokolwiek zrobić, żyje jakoś na autopilocie "ZOMBIE"  <glupek2>.
Myślałem iść do lekarza ale za tydzień jak mi się tabletki skończą tylko pytanie czy te tabsy miały mi pomóc złagodzić to co czuję teraz czy nie koniecznie, może po prostu wali mi się życie, świat w którym żyłem dotychczas i straciłem znajomych i mi się popieprzyło i tabletki nie działają??

Trzeba Poczekać na taką chwilę, kiedy nie będzie się myślało o niczym, a ciało samo poprowadzi nas w otchłań śmierci.

Offline Monia0

• Ekspert
    • Mój blog
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2018, 09:30:13 »
mi to wygląda na depresję, "jestem samotny i już nic się nie zmieni" to depresja

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 09, 2018, 17:57:03 »
Na bank depresja ale biorę ten lek i mam jeszcze gorzej jest juz 3 tydzien ide spac o 1-2 w nocy a rano wstaje punktualnie o 5;30 i nie moge wstac nie ma komunikacji miedzy cialem a umyslem dzisian 30 min sie spoznilem do pracy bo nie moglem sie podniesc nie ze nie chcialem ale tal jakos sie nie dalo i teraz jestem jakby nacpany wzrok dziwny, stress nie wiem co robie gubie sie nwm co mam zrobic wiem ze jest gorzej a mam isc o eozmowe o prace i nie czuje sie z tym by isc bo jestem jakis wyoobcowany nie ma mnie i nie mam motywacji

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 10, 2018, 02:02:46 »
Dzisiejszą dawkę sobie odpuściłem.
O godzinie 00:00 nawet przed czułem się ok bez zbędnych, mrocznych myśli, mogłem wejść pod prysznic i z zadowoleniem czerpać przyjemność z gorącej wody, i miałem normalne myśli pozytywne.
Jutro też nie wezmę porcji jeżeli będę czuł się dobrze albo chociaż nie będę przy mulony  jak ostatnio to musi być to, że mi lek nie pasuje chyba w czwartek do terapeuty, możliwe że znajdzie coś dla mnie, jakąś terapie grupową bądź behawioralną, a w pn lub wtorek do lekarza z reklamacją tego dziadostwa.
 Dzisiaj miałem mocną depresje w pracy, masakryczne uczucie osamotnienia beznadziejności i sporo myśli o samobójstwie  <chlip> ale jakoś przeżyłem prawie nie rozmawiając z nikim. Czułem się jak bym był naćpany czegoś, prawie zero koncentracji, stres, zagubienie, chaos.
Mam nadzieję, że jutro będę ok bez leku, a jak nie to nwm może jakiś zakład zamknięty, bez klamek hah  <nihil> <ptak>

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 10, 2018, 04:50:26 »
Ale co masz na myśli, Powinienem lepiej się czuć ??

Powinny juz ustapic efekty uboczne.
Wez polowe dawki zamiast odstawiac calkiem...
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 10, 2018, 11:23:09 »
Nwm czy jest sens to i tak chyba najmniejsza dawka tego leku.
Nie chcę chodzić jak zombie zmulony bez jakiej kolwiek koncentracji, w dziwnych myślach.
Chyba na początku był lepszy efekt, nie mialem takich myśli ale czulem taki chill troche bardziej obojętny na wszystko bylem.
Plus do tego zdiagnozowalem w sobie borderline oglądając wczoraj jakieś filmiki na YT, porozmawiam z terapeutka o tym ale mam takie wahania nastroju, w sumie na pograniczu mogę być szczęśliwy, a zaraz będę tak zdołowany, że nawet aż opryskliwy. Znajomy zawsze śmiał się i wkurzał , że jestem jak laska w okresie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2018, 12:36:43 wysłana przez Szop »