Autor Wątek: Nauka tańca  (Przeczytany 357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Crunchy Coated Peanuts

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Wielka Brytania Ale BigBen jest Mały ;(
Nauka tańca
« dnia: Styczeń 22, 2018, 16:45:07 »
   <lovely>....<kapela>..... <nihil>.... <kapela>....<lovely>

...Hej...

Czy myśleliście o nauce tańca ??
Mi tego brakuje ehh...
I dlatego chciałbym spróbować.
Tylko nie mogę znaleźć odpowiedniej klasy dla mnie, muszę bardziej poszukać.
Ale czy ktoś z was był na jakimś kursie tańca?? Czy uczyliście się samemu, na YouTube jest sporo filmików prezentujących jak tańcować ^_^.
Na bank podniosło by mi to samo ocenę i dodało sporo pewności bo nie umiem się gibać i przez to na jakimś party  <jabol2> raczej szybko rezygnuję.
Chciałbym nauczyć się tańczyć na imprezach jak i na  bardziej stylowych balach, weselach.
Lepsza będzie nauka na jakimś kursie?? ktoś próbował?? czy próbować samemu?? chciałbym wyjść na jakiś kurs ale muszę poszukać odpowiedniego.

Trzeba Poczekać na taką chwilę, kiedy nie będzie się myślało o niczym, a ciało samo poprowadzi nas w otchłań śmierci.

Offline Ragnar

• Ekspert
Odp: Nauka tańca
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2018, 16:47:41 »
lubię tańczyć ale nie umiem i jestem drewniany :)

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2018, 16:51:30 »
No ja też drewniak  :] i nie umiem jak się wkręcę to się jakoś pogibię ale później wchodzi fobia, lęki i uświadomienie, że nie umiem i przestaję.
Dlatego chciałbym nauczyć się. I szukam jakichś opinii może ktoś się jakoś uczył bo wiem, że na pewno podniesie mnie w samoocenie. <shy>

Trzeba Poczekać na taką chwilę, kiedy nie będzie się myślało o niczym, a ciało samo poprowadzi nas w otchłań śmierci.

Offline sdbx

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2018, 16:53:49 »
Nie lubię i nie umiem
Teraz chyba na naukę dla mnie za późno  :-[

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2018, 16:57:35 »
Też czuję, że może za późno mam 25lat ale ponoć nigdy nie jest za późno :D prócz tego chcę grać na gitarze, lepiej jeździć na snowboardzie iść na jakieś sztuki walki i zacząć bawić sie w cathelistic ale z tym będzie cieżko bo to praca bo to kasa no i depresja, brak motywacji by wstać.

Offline Ragnar

• Ekspert
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2018, 17:05:08 »
Niby umiem jak jestem po bani i wyluzowany na weselach a kiedyś na zabawach wiejskich gdzie takie tańce się odbywają bo nie mam myśli natrętnych i nie tańczę drewniano ani też nie bujam się jak pingwin :D umiem coś tam obracać i robić to z rytmem muzyki ale też zależy z kim tańczę bo czasem mam wrażenie że partnerka chciała by mną kierować.Z siorą najstarszą mi się najfajniej tańczy,jest delikatna ,ma luz i wyczuci muzyki i mówi że jak się nie wygłupiam to fajnie tańczę :D ale często myśli są odpowiedzialne za moje ruchy i czasem tańczę wtedy albo za wolno albo za szybko. :-[

Offline Szop

• Moderator Globalny
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2018, 18:07:58 »
Jasny gwint, ja też nie umiem, a być może za jakiś czas będę zmuszony się nauczyć
 <szok2>

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 22, 2018, 18:09:25 »
Hah na bani też się bujam jakoś ale to nie to co chcę bo musze być na bani albo złapać pewność i znajomi też dają dużo ale ten lęk i świadomość, że nie umiem tańczyć ściąga mnie z parkietu :(
Na wesela już nie chodzę a niestety niedługo chyba kuzyn się będzie żenił głupio odmówić, a wydaje mi się że i brat też coś pomyśli z czasem.

Offline Ragnar

• Ekspert
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 22, 2018, 19:42:15 »
@Crunchy Coated Peanuts ja nie mam do niczego talentu więc co ja będę mówił, ale chciałbym też fajnie tańczyć ale też musiał bym popracować nad koordynacją ruchową :-[