Autor Wątek: Offtop po co w sieci udawać kogoś kim się nie jest.  (Przeczytany 203 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

faded

• Gość
Offtop po co w sieci udawać kogoś kim się nie jest.
« dnia: Luty 06, 2018, 12:41:04 »

Internet, gdzie wymieniamy się poglądami nie zawsze obrazuje w sposób bezpośredni każdego z nas ...Ludzie lubią nosić maski w necie, gdzie czują się anonimowi.
A to forum to jest w ogóle specyficzne, bo zrzesza ludzi, którzy mają problemy ze sobą  <nihil>

Po co w sieci udawać kogoś, kim tak naprawdę się nie jest? Dla mnie to jest takie kompletnie bezcelowe działanie, bo to nic nowego nie wniesie do mojego życia, ani nie sprawi, że w rzeczywistości będę lepszym człowiekiem.  Wiesz, ktoś mądry kiedyś powiedział, że jak się dostatecznie długo udaje, iż się jest jakimś tam w twoim przypadku anonimowym błaznem, to się w końcu człowiek taki staje. Myślę, że coś w tym jest ^_^

Online JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Offtop po co w sieci udawać kogoś kim się nie jest.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2018, 12:56:30 »
Po co w sieci udawać kogoś, kim tak naprawdę się nie jest? Dla mnie to jest takie kompletnie bezcelowe działanie, bo to nic nowego nie wniesie do mojego życia, ani nie sprawi, że w rzeczywistości będę lepszym człowiekiem.  Wiesz, ktoś mądry kiedyś powiedział, że jak się dostatecznie długo udaje, iż się jest jakimś tam w twoim przypadku anonimowym błaznem, to się w końcu człowiek taki staje. Myślę, że coś w tym jest ^_^

A ja myśle że pierdolisz głupoty...chcesz sie na sile poczuć lepszy od nas wszystkich tutaj? Szczery, otwarty zawsze jestes soba?
Po co tu wogole jestes?

Nie bierzesz pod uwage że fobicy wlasnie tutaj mogą byc naprawde sobą? Bo internet daje możliwość ominięcia przeszkód z którymi borykami sie w realu i to wlasnie w realu musimy nosić maski...nie tutaj...
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

faded

• Gość
Odp: Offtop po co w sieci udawać kogoś kim się nie jest.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2018, 18:38:10 »
Nadużywanie internetu wpływa na zdrowie psychiczne, pamiętaj o tym chłopcze. Mogę tobie na koniec naszej jakże fascynującej rozmowy doradzić tyle, żebyś się zapisał na jakiś kurs tańca, albo na jakiś kursik języka Polskiego, bo widzę, że z literkami u ciebie bardzo słabo. Dzięki temu będziesz miał nowe hobby, poznasz trochę ludzi, a i się do edukujesz trochę. Zobacz, same plusy, a do tego jeszcze znajdziesz taką fenomenalną "odskocznię" od tego całego internetu
Bez odbioru!

I wątek do zamknięcia, chociaż w sumie ja go nawet nie zakładałem i nie wiem co za głupia fobka go tu umieściła :P

Offline IMDEADINSIDE

• Użytkownik
  • **
  • Wszyscy jesteśmy Kordianami...
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2018, 18:48:41 »
Slowo " do edukowac " nie jest poprawne co najwyzej mozna się douczyc  ;)

Offline Szop

• Moderator globalny
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2018, 19:01:33 »
Nie fobka, tylko Szop, jeśli już :) Dyskusja zjechała nieco z właściwego toru. Na życzenie autora -zamykam :)
"Jeszcze będzie weselej i mądrzej..."

Offline fobka

• zołza
  • Moderator Globalny
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2018, 19:05:17 »
Za tą głupią fobkę należy Ci się strzał chłopcze. I od Joya wara.